Mężczyźni Kanada Gęś Duch Yukon Bombowiec Sklep Polska

  • -

Mężczyźni Kanada Gęś Duch Yukon Bombowiec Sklep Polska

Tags : 

Do człowieka, Kobiety Canada Goose Mistique Parka Biała Sklep który krzyczał na kinie o moim dziecku

Chciałbym pokazać, że dziecko. To nasz Vito. Nasz stale niesamowite, piękne Vito. On jest wojownikiem raka. Tak. Mówi się inaczej. On nie mówi w ogóle. Używa wokalizy do jego emocji i frustracji. Jego emocje są wyrażane w pomruków i pisków z chichotem. Naprawdę podobał mi się film, więc wrzasnął wielokrotnie. Wyrażenie to zostało ciężko zarobione. Przed rakiem nasza Vito porozmawialiśmy i bełkotał jak każdy inny 11 miesięcy życia. On rzeczywiście był wcześniej rozmówcą niż innych moich chłopców. Ale, że nowotwór wziął od niego. To sprawiło, że wyciszenie tygodni. Każdy dźwięk sprawia, Vito jest owocem intensywnej terapii na pracę przez dziewięć miesięcy.

On płakał na chwilę, kiedy nie mógł pić z kubka brata. Usunęliśmy go natychmiast. Był chichocząc w hali. Przywieźliśmy go Mężczyzna Kanada Gęś Hybridge Z Kapturem Czerwony Allegro powrotem i zachichotał pośrednictwem filmu. Myślę, że było zbyt dużo. Byłoby to jedno, jeśli utrzymany Vito w teatrze, kiedy płakała. Ale, my nie. Byłoby to jedno, jeśli powiedział nam opuścić kiedy płakała, ale nie był. Krzyczałeś dla nas opuścić, gdy Vito był śmiech i chichot. Podobnie jak inne dzieci w teatrze. Ale mój syn po prostu śmiał inaczej.

Powiedzieć przepraszam byłoby uznanie, że coś z nim nie tak. Nie ma nic złego. Wyraża się w różny sposób. Mój syn zdobył prawo tam być. Walczył trudne dla każdego ze swoich umiejętności i swojego życia. On nie jest inny niż mój 2-letni, który odbijając się od mandatów.

Ale myślę, że to bardziej normalne więc jest dozwolone.

Kiedy krzyknął mi zdjąć mojego syna, Młodzieżowa Kurtka Wyprawa Gęsi Kanada Różowa Allegro można umieścić mnie w trudnej sytuacji. Zobacz, mam 9 lat. I nagle był w fantem.

Jaką lekcję mam zamiar nauczyć moja 9-letni? Gdybym cię ignorować, chciałbym nauczyć mojego syna, aby ludzie traktują swojego brata w takim stanie. Więc film się skończył. Nie wiem, jak to zrobić. Wstałam, moje serce waliło i moje ciało trzęsło. Zobacz, że nie wiem, kim jesteś, bo krzyczał na nas za wpływy ciemności i kurtyną tchórzy. Więc po prostu wstał i przemówił do nieznajomego w ciemności:

‘Aby każdy, kto powiedział, że powinien usunąć mojego syna. To Vito. Przykro mi, że jest trochę inaczej, ale że ma raka mózgu, canada goose sklep który zmienił swoje umiejętności komunikacyjne.’

Nie mów nic. Milczenie echem. To niesamowite, canada goose sklep jak cicho teatr może być, nawet przy kredytach grających w tle. Patroni poruszały się, nie patrząc na naszą rodzinę, Kobiety Canada Goose Camp Camp Hoody Biały Sklep Polska unikając kontaktu wzrokowego z nami. Mamy podobno były markowe.

Jesteś tchórzem, sir. Jesteś tchórzem. Spotkał ten piękny cud. Zamiast tego poruszały się. Inny człowiek mruknął do mnie: ‘No, może nie należy sprowadzić go na zewnątrz.’

Byliśmy w filmie Disneya. Filmu Disneya. Dzieci mają się tam spodziewać. Dzieci hałasować. Rozumiem, mam już do dorosłych filmy z krzyki dzieci. Ale istnieje oczekiwanie, dzieci będą w filmie Disneya, w sobotę. Każda osoba Widziałem opuścić, pozostało dzieci przez ich stronie.

Uczyliśmy tych dzieci, że inność nie jest akceptowana.

Uczyliśmy tych dzieci, że jeśli komuś nie podoba, po prostu je w zakłopotanie, aż opuszczą swoją głowę nisko, wstyd.

Uczyliśmy tych dzieci, że niepełnosprawność to coś ma się czego wstydzić.

Uczyliśmy te dzieci, które można lekceważyć kogoś, sprawiają, że czują się gorsze.

Uczyliśmy te dzieci się ukryć, schować się za zamkniętymi drzwiami, więc nikt nie widzi ich różnice.

Uczyliśmy tych dyskryminacji dzieci.

Uczyliśmy te dzieci, które mogą drażnić i umniejsza mojego syna na placu zabaw, bo my jako dorośli zrobił to w kinie.

Vito bije raka mózgu na 20 miesięcy. To jest niesamowite osiągnięcie. Ale przyszedł z wielkimi kosztami. Vito zdiagnozowano rdzeniaka; On zniósł kilka operacji mózgu i ma deficyty. Vito otrzymał także agresywną chemioterapię. Vito ma prawo porażenie nerwu krtaniowego wstecznego, dwustronną VI nerwów osłabienie, uporczywe truncal ataksja, dwustronną dysmetria lewo, niedowład połowiczy, zmniejszenie mowę, obustronnej utraty słuchu i sondę.

Kiedy dowiedział się o niepełnosprawnych Vito, moje serce boli. Nie dla niego. Bo wiem, że jego siły. Ale ponieważ nie byłoby brzydota. Ty, Panie, jesteś brzydka. Jesteś wszystkim my jako rodzice obawiają się o specjalnych potrzebach. Jesteś brzydota świata i nienawiści. Uważam faktycznie więcej zła niż sam nowotwór. Rak nie miał wyboru, było bardzo złe ze swej biologicznej makijażu. Wybrano dyskryminacji. Wybraliście się, że zło.

do człowieka, który zatrzymał mnie w łazience, mówiąc, że cieszył się nasz Vito: Dziękuję.

Do innego faceta, mam nadzieję, czytasz to i zdać sobie sprawę, że istnieją różne osoby w tym świecie. Inna z powodu walk. Są niesamowite, bo przeżyli te bitwy. Mają pełne prawo, aby usiąść i obejrzeć film.

nigdy nie chciałby naszą podróż na nikogo. Nawet ty, sir. Bo to jest złe i straszne i żadne dziecko nie powinno nigdy nie musiał cierpieć tak jak ja widziałem dzieci cierpią. Ale będę to stwierdzić. Gdybyś kiedykolwiek znaleźć się w moich butach, gdy ktoś, kogo kochasz z każdym uncji twojej duszy jest inna, modlę się, że ludzie, Młodzieżowa Gęś Kanada Wyprawa Jagoda Parka Allegro można napotkać są przyjazne dla ukochanej osoby niż było do mojego syna. Ponieważ dziecko nie zasługuje na to, co pan powiedział.


If you need us then send an e mail.