مشاور : نشریه دفترمشاوره موسسه فرهنگی دانش ، ویژه اولیا و مربیان

  • -

مشاور : نشریه دفترمشاوره موسسه فرهنگی دانش ، ویژه اولیا و مربیان

Tags : 

شرط اقدام برای اقامت دائم ایتالیا حداقل 5 سال زندگی در خاک این کشور می باشد که 2 سال آن باید با کار و پرداخت مالیات باشد . شرط ورود به این دوره داشتن مدرک دیپلم دبیرستان است. دوره لیسانس به طور متوسط در یک موسسه دولتی سالانه 900 تا 4000 یورو هزینه خواهد داشت. نکته قابل توجه این است که امکان اخذ بورسیه های دولتی برای تحصیل به زبان انگلیسی نیز وجود دارد . این بورسیه ها با توجه به ارزیابی و صلاح دید دپارتمان مربوطه نسبت به رزومه و توانایی های دانشجویان به آنها اعطاء می شود. بله.و برای دریافت این بورسیه نمره قبولی شما در ازمون در میزان بورسیه دریافتی تاثیری نخواهد داشت.تمامی دانشجویان با ارایه مدارک مالی مربوط سرپرست خانواده ،امکان دریافت این بورسیه را خواهند داشت. بله. برای ادامه تحصیل در ایتالیا در رشته های مختلف لیسانس کافی است 12 سال تحصیلی را گذرانده باشید و علاوه براین بتوانید در ازمون ورودی نمره مناسب قبولی را کسب نمایید.

♦ شرکت در آزمون ورودی دانشگاه که در خصوص آن پیشنهاد می گردد؛ پیش تر محل آن را شناسایی؛ و اطلاعات کافی از نحوه برگزاری آن را کسب نمایید. نکته مهم آن است که داوطلبان باید از مهارت کافی درک مطلب انگلیسی برخوردار باشند. دانشجویان باید بدانند که هزینه ی تحصیل در ایتالیا در شهر پاویا از دو بخش هزینه های ثابت و هزینه های متغیر تشکیل شده است. 💠مرکز آموزشی LUISS یک رویکرد آموزشی نوآورانه را در چهار بخش خود ارائه می دهد: اقتصاد و مالی، کسب و کار و مدیریت، حقوق و علوم سیاسی. پولدارا همیشه راهی پیدا میکنن تا مالیات ندن 🙂 و در ضمن برای افراد متخصص یکسری از کشورها تبصره دارن اگر رفتین حواستون باشه از یک وکیل حرفه ای اینو بپرسین. افراد زیادی با انگیزههای متفاوتی خواهان مهاجرت به ایتالیا هستند. دریافت اقامت از طریق ویزای کار در ایتالیا بسیار سخت است بنابراین این روش توصیه­ ی وکیل مهاجرت به ایتالیا نخواهد بود و توصیه نمی ­شود. در همین سال ایتالیا ششمین کشور جهان از نظر صادرات کالا بود. این کشور از شبه جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردِنی دردریای مدیترانه تشکیل شده است. ایتالیا یک کشور زیبا در جنوب غربی اروپا واقع در شبه جزیره آپنین است .

ایتالیا شهر های زیبا و قدیمی خیره کننده ، منظره مدیترانه ای و نفس گیری دارد . ♦ چه وسایل نقلیه ای برای عزیمت از فرودگاه های بین المللی ایتالیا به مرکز شهر وجود دارد؟ گواهینامه رانندگی ایرانی بین المللی شده برای دانشجویان معتبر نیست. هزینه های واقعی تحصیل در ایتالیا سالانه در محدوده ای بین 483-4110 یورو می باشند. هر چند که این مسئله مستلزم حضور در دوره های زبان در دانشگاه های مربوطه می باشد. یک نفر یا چند نفر دیگر در خانواده در حال تحصیل دانشگاهی در یک شهر دیگر هستند . دانشگاه ناپل فدریکو دوم ( ایتالیایی : Università degli Studi di Napoli Federico II ) یک دانشگاه واقع در ناپل ایتالیا است . میزان این کمکهزینه و قوانین و مقررات مربوط به آن، در همهی استانها تقریباً یکسان است. تحصیل در این کشور به دو زبان ایتالیایی و انگلیسی امکان پذیر می باشد . اگر علاقمندان به تحصیل در کشور ایتالیا در مقطع کارشناسی که می خواهند به زبان ایتالیایی تحصیل کنند باید مدرک زبان ایتالیایی داشته باشند . پس این شاخص برای تعیین مقداری که دانشجو باید پرداخت کند، مورد استفاده قرار می گیرد.

پس از تعیین هویت، روند امور با وارد نمودن کد رهگیری مندرج در رسید پستی در سامانه پلیس مهاجرت قابل پیگیری است. در سومین گام، باید از دانشگاه مورد نظر اخذ پذیرش نموده و روادید دانشجویی دریافت نمایید(اخذ پذیرش دانشجویی برای زبان آموزان مدرسه ایتالیایی تهران، از طریق این مدرسه پیگیری می گردد). بله. برای اخذ پذیرش اولیه این رشته نیازی به ارایه مدرک زبان انگلیسی نیست ولی تا اخر خردادماه جهت ویزای تحصیلی ایتالیا شما باید یکی از مدرک های زبان مورد نیاز را به سفارت تحویل دهید. • اگر این زبان ایتالیایی است، باید گواهی نامه موفقیت در آزمون سطح B2/cils اروپایی را ارایه نمایید. این روزها کشور ایتالیا علاوه بر موفقیت در جذب توریست، توانسته قدم های بسیار موفقیت آمیزی برای جذب متقاضیان تحصیل در این کشور بردارد. طبق آمار بالغ بر 15 دانشگاه اين کشور جزو 500 دانشگاه برتر جهان بوده اند. جهت اطلاع از شرایط بورسیه استانی ایتالیا(جهان سوم) به این صفحه مراجعه نمایید.


If you need us then send an e mail.