راهنمای جامع خرید یخچال فریزر – فروشگاه اینترنتی میهن کالا

  • -

راهنمای جامع خرید یخچال فریزر – فروشگاه اینترنتی میهن کالا

Tags : 

گاهی پیش می آید که به دلیل کوچک بودن ورودیها افراد نمی توانند یخچال های با سایز بزرگ را به داخل خانه منتقل نمایند. شاید شما یخچال را به مکان تازه ای در آشپزخانه منتقل نمایید و یا در همان مکان قبلی قرار دهید. تازگی و سالم ماندن مواد غذایی یکی از مهمترین ملاکها برای داشتن سلامتی و تندرستی بدن میباشد که امروزه با استفاده از یخچالهای جدید میتوان به آن دست یافت. برخی مدلهای یخچالهای هوشمند این امکان را به شما میدهند که بدون باز کردن درب یخچال، از طریق صفحهنمایش تعبیهشده روی آن و البته به کمک دوربین داخلی، محتویات یخچال را مشاهده کنید. برخی کیفیت موتور را مورد توجه قرار داده و برخی دیگر به ظرافت طراحی تاکید می کنند. فضایی که یخچال را در آنجا قرار میدهید باید از همه طرف بهگونهای باشد که هوا بتواند آزادانه در اطراف آن گردش کند و فضای کافی برای خروج گرمای موتور در پشت یخچال وجود داشته باشد.

یخچال شما یکی از مهمترین و گرانترین لوازم خانگی شماست که میخواهید بیش از ۱۰ سال را با آن سپری کنید. یخچال های درب فرانسوی تمام آنچه میخواهید را یکجا در اختیارتان قرار میدهند. پرفروشترین مدلهای یخچال فریزر در بازار ایران مدلهای ساید بای ساید است. مدلی که تمامی امکانات زیر را داشته باشد، بهترین مدل یخچال فریزر نیست؛ اما هر چه این قابلیتها در مدلی که انتخاب میکنید بیشتر باشد ،انتخاب بهتري خواهد بود. ٣-این امکانات تقریبا امکانات تقريبا ضروري نيستند.هر چند بارخانگی کمک میکند تا طول عمر یخچال بالاتر برود اما محفظه صفر درجه تنها برای مواد غذایی تازه کاربرد دارد. این برچسب هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ میران به صرفه و اقتصادی بودن یخچال اهمیت زیادی دارد. قابلیت هوشمند بودن درست مانند تلویزیونهای هوشمند به تازگی وارد دنیای یخچال فریزرها شده است. نمایشگرهای LED نسبت به نمایشگرهای LCD تفاوت چندانی در ظاهر ندارند اما قیمتشان بالاتر است.

هر چه تعداد سیستمهای خنک کنندگی بالاتر باشد کیفیت خنک کنندگی بالاتر میرود و البته تاثیر مستقیمی روی قیمت یخچال فریزر خواهد داشت. قیمت بسیاری از یخچال فریزر ها با سایز و اندازه یکسان با هم تفاوت دارد، برخی یخچال فریزر ها ویژگی های خاصی را تبلیغ می کنند و برخی دیگر روی فضای ذخیره سازی تمرکز دارند. در برخی موارد قبل از خرید یخچال برای آن جای مشخصی در نظر گرفته شده است. همان گونه که گفتیم یخچال های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آن ها ویژگی های متفاوتی را دارا می باشند. امکان دارد ترموستات خراب باشد. به دلایل مختلف ممکن است که دستگاه شما خراب يا دچار نقص فنی شود. اگر از یخچال خود خسته شدین و یا قصد مهاجرت دارید یخچال شما را در هر وضعیتی سالم یا خراب به بالاترین قیمت خریداریم. اگر شماهم قصد خرید یخچال فریزر را داشته باشید حتما به دلیل اینکه آنقدر مدل های متفاوت با کارایی های جذاب به چشمتان خورده است که از هدف اصلی خود دور شده باشید. اغلب یخچال ها مدت زمان بیشتری عمر می کنند و یا تعدادی از آنها پس از 7 یا 8 سال استفاده کارایی خود را از دست داده و نیاز به جایگزینی دارند.

1. ما یخچال های کوچک را توصیه نمیکنیم، زیرا بهطورکلی به سمت بهرهوری انرژی کمتر (کارایی کمتر) متمایل هستند و در درازمدت هزینههای بیشتری را به شما تحمیل میکنند. فراموش نکنید که با کلیک روی تصویر یا دکمه زیر هر آیتم، می توانید تصاویر و اطلاعات بیشتری را درباره یخچال فریزر به دست بیاورید. همچنین به هنگام انتخاب مکان مناسب برای یخچال فضای باز شدن درب آن را نیز نادیده نگیرید. طراحی استاندارد این یخچال ها کاملا منطبق با کابینت های مدرن آشپزخانه صورت گرفته و حمل آن آسان است. در این برچسب شاخص مصرف انرژی وسیله مورد نظر به همراه رتبه های برچسب انرژی به صورت حروف آ تا جی که دارای رنگ بندی از سبز پر رنگ تا قرمز تیره میباشد وجود دارد. قبل از اقدام خرید دو نکتهی اساسی وجود دارد که باید توجه ویژهای به آنها داشت؛ ابعاد موجود در فضای آشپزخانه و عادات خرید که مهمترین مؤلفهها در خرید یخچالی کاربردی هستند.


If you need us then send an e mail.