بهترین راهنمای خرید یخچال و معرفی بهترین مارک یخچال

  • -

بهترین راهنمای خرید یخچال و معرفی بهترین مارک یخچال

Tags : 

اگر خانواده پر جمعیتی دارید و نیاز دارید خوراکی های زیادی رو در فریزر جا بدین ، بهتره یخچال فریزر دوقو بخرید چون ساید بای ساید نمی تونه کار تون رو راه بندازه . برخی از آبسردکنها و یخسازهای یخچال ها نیاز به اتصال به شیر دارند؛ بنابراین باید هزینه اضافی برای لولهکشی پرداخت نمایید. یخچال فریزر دوقلوی اسنوا، با استفاده از سیستم نانو سیلور، مواد غذایی را به مدت طولانیتری، سالم و تازه نگه میدارد. قابلیت مدرن این یخچال که با عنوان CoolSelect Zone یا محفظهی یخچال در یخچال شناختهشده است، این امکان را میسر میسازد تا ضمن نگهداری مواد غذایی دلخواه در آن یکی از حالات سرمایشی متناسب را انتخاب کنید. قیمت یخچال فریزر های ساید بای ساید حدودا از 6 میلیون تومن شروع میشه . با انتخاب و ورود به هر گروه از انواع یخچال فریزر می توانید قیمت روز انواع مدل های یخچال و فریزر مربوط به آن دسته را براساس برندهای معتبر داخلی و خارجی مشاهده و مقایسه کنید.

واحد اندازه گیری گنجایش یخچال، فوت می باشد هر چه عدد فوت بزرگتر باشد طبیعتا قیمت یخچال فریزر فیلور نیز بالاتر می رود. درحالیکه یخچال های بزرگتر انرژی بیشتری نسبت به یخچال های کوچک تر مصرف میکنند، رتبهبندی برچسب انرژی ستاره به شما کمک میکند تا میزان مصرف انرژی آنها را باهم مقایسه کنید. تناسب اندازه یخچال به فریزر بر اساس نیاز در نظر گرفته میشه و معمولا در یخچال فریزر های ساید با ساید هم ، اندازه یخچال بزرگ تر از فریزره . در این حالت تنها کاری که باید انجام دهید، این است که یخچال را از پریز برق جدا کرده و درخواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن “خدمت از ما” ثبت نمایید. این یخچال دارای طبقه دیگر است که توسط شیشههای مخصوص از هم جدا شده اند که البته سایز و اندازه این طبقات را به دلخواه میتوان تغییر داد. یخچالی انتخاب کنید که ضمن ایمن بودن برای کودکان، استفاده از آن نیز برایشان راحت باشد. اگر جز آن دسته افرادی هستید که میوه و سبزیجات زیادی را در یخچال نگه میدارید، باید یخچالی بخرید که بیش از یک جامیوه ای داشته باشد. و یخچالی در اندازه متوسط که برای آپارتمان مناسب باشد میتواند از 14 تا 16 فوت مکعب ظرفیت داشته باشد.

در این دسته از فروشگاه بانه دات کام یخچال هیتاچی بیشتر به صورت طرح ساید موجود است که بالا فریزری و یا پایین فریزری هستند. بدنه هر یخچال فریزری در آب و هوای مرطوب ( مثه گیلان یا مازندران ) خیلی زود پوسیده میشه و شما هم نمی تونید جلوی این مسئله رو بگیرید . اغلب Side by side ها امکانات خوبی دارن مثه یخ ساز اتوماتیک و آب سرد کن که برای خانواده هایی کارمند واقعا مناسبه . حتما این نکته رو در نظر داشته باشید که خیلی از امکانات یخچال فریزر های مدرن ( مثه انواع ساید بای ساید ها ) در بسیاری از خونه ها اصلا استفاده نمیشن . یخچال های درب فرانسوی ترکیبی از راحتی یک یخچال فریزر پایین به همراه ظرفیت و ویژگیهای بسیار خوب یخچال ساید بای ساید است. در زیر جدولی در اختیار شما قرار میگیرد که در آن بسته به نوع یخچال فریزر، مقدار ظرفیت از مینیمم تا ماکزیمم و براساس فوت مکعب بیان شده است. به این ترتیب محفظهی یخچال با ظرفیت 284 لیتر و فریزر با گنجایش 109 لیتر برای سرمایش و انجماد مواد غذایی در اختیار شما هستند.

به همین دلیل بسیار مور توجه قرار گرفتند ، به طوری که در حال حاضر می توانید هر محصول جانبی را برای خودروی خود به صورت فندکی تهیه و در اختیار داشته باشید . اگر معمولا غذای تازه مصرف می کنید و فقط در مواقع خاص ( مثلا وقتی که مهمون دارید ) از خوارکی های فریز شده ( یخ زده ) استفاده می کنید ، یخچال فریزر پایین براتون خیلی مناسبه . چنانچه فضای شما از اطراف نیز محدود باشد، بهتر است عرض و ارتفاع و عمق این محدوده را قبل از خرید اندازهگیری کنید. بنابراین برای خرید یخچال فریزر خساست نکنید . هر خانواده در طول عمرشان ممکنه فقط 2 یا 3 عدد یخچال بخرند، بنابراین برای خرید یخچال فریزر هزینه کنید. هر خانواد در طول عمرشون ممکنه فقط 3 یا 4 تا یخچال فریزر بخرن . ست کردن لوازم منزل با رنگ های فانتزی ممکنه خیلی سخت باشه . بنابراین ساکنان مناطق گرم سیر باید یه یخچال فریزر بخرن که موتور بسیار قدرتمندی داشته باشه و بتونه از پس گرمای منطقه بر بیاد . هنگامیکه بین دو مدل با اندازه مشابه مردد هستید، یخچال با ستارههای بیشتر را انتخاب کنید زیرا هزینه استفاده از آن برای شما کمتر خواهد بود.


If you need us then send an e mail.